k Temat z okładki
Fot. Marta Czas

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I DERMATOLOGII dermaArt- BUDZIMY NATURALNE PIĘKNO

Najlepszy, często jedyny na Pomorzu Środkowym sprzęt, przyjazna i dyskretna atmosfera, przestronne wnętrza, profesjonalna obsługa – to wizytówki nowo otwartej, koszalińskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii dermaArt. Jak przekonują właścicielki – Marzena Kulik i Kamila Łabiak – to stworzone z pasji dbania o urodę miejsce, które obudzi naturalne piękno każdej kobiety.

 

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii dermaArt, której podwoje zostały oficjalnie otworzone 2 kwietnia br., to miejsce unikatowe w Koszalinie. Budynek Kliniki znajduje się w przyjemnym cieniu lip przy ulicy Świętego Wojciecha 16, w spokojnej dzielnicy Rokosowo, blisko centrum a jednocześnie nieco na uboczu, co gwarantuje zachowanie dyskrecji, którą pacjenci sobie cenią.

Pacjentki Kliniki wita przestronne, nowoczesne, a jednocześnie przytulne wnętrze. To jasna przestrzeń, w której kontrastowo odbijają się czernią niektóre elementy wykończenia. Styl urządzenia wnętrz to pomysł współwłaścicielek. – Chciałyśmy, by było elegancko, ale bez zbytecznego przepychu. Chodziło o stworzenie klimatu miejsca przyjaznego, sympatycznego – opisuje Marzena Kulik. – W części recepcyjnej można usiąść przy wyśmienitej wodzie czy kawie, chwilę zaczekać. Do dyspozycji jest także taras, więc można zrelaksować się na świeżym powietrzu.

Największa w Koszalinie powierzchnia użytkowa wśród gabinetów kosmetologii i medycyny estetycznej pozwoliła urządzić cztery odrębne, wygodne gabinety kosmetologiczne oraz w pełni wyposażoną salę zabiegową dla lekarzy, w której są wykonywane zabiegi inwazyjne.
– Chciałam otworzyć kiedyś takie miejsce na najwyższym poziomie – nie mały gabinet w boksie galerii handlowej albo jakimś lokalu w piwnicy, ale klinikę z prawdziwego zdarzenia. Dzięki współpracy z Marzeną stało się to możliwe – mówi Kamila Łabiak.

W budynku zastosowano rekuperację. System ten gwarantuje wymianę powietrza w pomieszczeniach z możliwością precyzyjnego ustalenia parametrów takich jak temperatura czy wilgotność. Dodatkowo zapewnia pochłanianie zapachów, kurzu, pyłków czy roztoczy – tworzy więc idealne warunki dla alergików. Goście Kliniki mają zapewnione miejsca parkingowe, bez potrzeby krążenia po mieście w poszukiwaniu wolnego stanowiska, jak to często dzieje się w centrum miasta.

– Warto podkreślić również fakt przystosowania naszego lokalu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie ma w Koszalinie drugiego miejsca tak dobrze przygotowanego do obsługi tej grupy pacjentów – mówi Marzena Kulik.

 

11

Innowacyjny sprzęt w Koszalinie

Marzena Kulik podkreśla, iż myślą przewodnią działalności Kliniki jest objęcie każdego pacjenta kompleksowa opieką – zaczynając od konsultacji poprzez opracowanie długofalowego planu zabiegów.

– Nie zależy nam na jednorazowym zabiegu. Rozmawiamy z pacjentami, konsultujemy szczegółowo każdy przypadek i wspólnie z pacjentem planujemy zabiegi, tak by ich efekt był jak najbardziej spektakularny, a nasi pacjenci nie tylko wychodzili z Kliniki zadowoleni, ale także chętnie do niej wracali.

Kamila Łabiak podkreśla: – Z pacjentami w naszej Klinice nie pracuje jedna osoba, wykonująca wszystko, ale są to wyspecjalizowani eksperci zajmujący się odpowiednio grupami zabiegów, doskonale zorientowani w poszczególnych technologiach.
We współczesnej kosmetologii ogromne znaczenie mają nowoczesne urządzenia, które są niezwykle precyzyjnymi narzędziami. Właścicielki zadbały więc o to, aby koszalinianie mieli do dyspozycji nowości wcześniej niedostępne nie tylko w Koszalinie, ale także na całym Pomorzu Środkowym.

Do Kliniki dermaArt trafił na przykład, rzadki jeszcze w Polsce, system Pollogen LEGEND™ służący do modelowania, resurfacingu czyli całkowitej przebudowy skóry oraz jej wypełniania. To jedyne urządzenie na rynku, które działa aż na czterech poziomach ludzkiej tkanki: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej i mięśniach.

Komfortowe dla pacjenta i skuteczne leczenie za pomocą urządzenia Pollogen LEGEND™ prowadzi do: ujędrniania skóry, modelowania twarzy, redukcji zmarszczek, modelowania i konturowania ciała, redukcji cellulitu, redukcji cieni i worków pod oczami, redukcji zmarszczek i blizn itp. Przy zabiegu wykorzystuje się moduły wyposażone w 12 lub 36 igieł hybrydowych. – Igły delikatnie wnikają w skórę, zagęszczają jej strukturę, pobudzają tkankę do naturalnej regeneracji. Można tu mówić o całkowitym odrodzeniu skóry – mówi Kamila Łabiak.

Do dyspozycji pacjentów Kliniki DermaArt jest także laser Alma Harmony XL, jedyny w tak bogatej konfiguracji w Koszalinie.

– Laser Alma Harmony XL to platforma laserowa wyposażona w kilka głowic (modułów). Pierwsza z nich jest stosowana przy ablacyjnym i nieablacyjnym resurfacingu twarzy – objaśnia Kamila Łabiak. – Pozwala oddziaływać głęboko w skórze – nawet do 3 mm. Kolejne głowice służą do obkurczania i zamykania naczyń krwionośnych, usuwania trądziku różowatego, zamykania naczynek na nogach, usuwania przebarwień, blizn, zrostów, rozstępów i tatuaży.

Trwałość efektów zależy jednak od szeregu czynników, w tym genetycznych. Ważną rolę odgrywa też sposób odżywiania się, tryb życia, aktywność fizyczna, palenie lub niepalenie tytoniu. Nie bez znaczenia jest to, czy dostarczamy organizmowi wystarczająco dużo snu, czy umiemy odpoczywać. – Efekt zabiegów jest jednak zawsze wyrazisty. Poprawa stanu skóry jest bezdyskusyjna – komentuje Kamila Łabiak.

Do Kliniki zgłaszają się nie tylko panie chcące lekko poprawić urodę. Bywają i takie, dla których problemem są blizny albo inne ślady po urazach czy intensywnym trądziku. – Całkowicie można usunąć stosunkowo świeże blizny. Stare można niejako złagodzić, bo nikt nie jest w stanie niechirurgicznie wyeliminować starych zrostów – kontynuuje Kamila Łabiak. – Mam dużo pacjentek, którym usunęłam blizny. Podobnie ze śladami po trądziku. Jeżeli wcześnie przystąpi się do zniwelowania tych śladów, można uzyskać bardzo dobre efekty.

 

DSC_3929

Endermologie LPG®

Dużą popularnością w Klinice cieszą się zabiegi z zakresu endermologii.

– Pracuję tą metodą od sześciu lat. Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany za pomocą specjalistycznego urządzenia wyposażonego w szereg końcówek przeznaczonych do ściśle określonych celów. Jest to nieinwazyjny i skuteczny sposób oddziaływania na lokalne, „oporne” otłuszczenia – wyjaśnia Kamila Łabiak.
Mechaniczna stymulacja prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, pobudzenia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć oporny na dietę oraz gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

Jak zabieg wygląda w praktyce? Do wnętrza głowicy zasysana jest próżniowo fałda skórna, gdzie najdelikatniejsze obszary ciała poddawane są rytmicznemu oddziaływaniu ruchomych magnetycznych rolek wspomaganych sterowanym podciśnieniem. Zabieg jest bardzo przyjemny, uwalnia od napięć i relaksuje.

Dzięki zabiegowi można uzyskać ujędrnienie i przywrócenie naturalnego blasku skóry, poprawę elastyczności, wygładzanie zmarszczek, podkreślanie konturów twarzy, oczu i ust. To też najskuteczniejszy sposób pozbywania się cellulitu. Zabieg może również przynosić skutki medyczne takie jak: drenaż limfatyczny, usuwanie bólów mięśni i objawów zmęczenia, regenerację i poprawę elastyczności tkanki blizn, likwidowanie stanów zapalnych i obrzęków, poprawę wydolności żył, regenerację po operacjach plastycznych i liposukcji.

– Metoda jest opatentowana przez firmę LPG. Ukończyłam osiem szkoleń związanych z endermologią i wykorzystywaniem tych urządzeń, dlatego znam doskonale ich możliwości i mogę szczerze polecać te zabiegi pacjentom – kontynuuje Kamila Łabiak. – Szczególnie spektakularne efekty są w przypadku modelowania i redukcji cellulitu. Zadowolenie pacjentek z natychmiastowych efektów cieszy mnie najbardziej.

 

Makijaż permanentny

– To moja ulubiona specjalność – śmieje się pani Kamila. – Pokutuje niesprawiedliwy stereotyp przyrównujący makijaż permanentny do tatuażu. Prawidłowo wykonany makijaż z tatuażem nie ma nic wspólnego. W pracy wykorzystuję narzędzia marki LONG TIME LINER®. To absolutny lider technologiczny. Korzysta z metody włoskowej, w której nie tworzy się jednej grubej linii, a żmudnie rysuje małe włoski. Wykorzystywana jest przy tym tylko jedna cieniutka igła, która wprowadza w głębsze warstwy naskórka – a nie skóry – odpowiedni pigment. Dla odróżnienia – tatuaż polega na oddziaływaniu pigmentem na skórę. Makijaż z miesiąca na miesiąc powoli się wyłuszcza, bo naturalnie warstwy naskórka się złuszczają. Zgodnie z regułami makijaż permanentny powinno się odnawiać raz w roku. Marka LONG TIME LINER® gwarantuje przy tym zachowanie idealnie tego samego odcienia pigmentu w każdym czasie.

Ewentualne błędy przy wykonywaniu makijażu wynikają najczęściej ze zbyt pobieżnego szkolenia, dlatego warto upewnić się zawsze co do kompetencji linergistki. Makijaż permanentny kojarzy się najczęściej z brwiami, ale może być użyteczny przy całej oprawie oczu, przy poprawianiu konturu ust, jeśli na przykład nierównomiernie rozkłada się kolor na wargach.

– Zanim przystąpimy do wykonania makijażu permanentnego, odbywa się szczegółowa konsultacja – wyjaśnia pani Kamila. – Musimy mieć pewność, że nie ma przeciwskazań do jego wykonania. Następnie pacjentka ma wykonany makijaż kredką, w wyniku którego może zobaczyć spodziewany efekt – jest to tzw. rysunek wstępny albo wizualizacja. Pacjentka musi z pełnym przekonaniem zaakceptować propozycję. Po 3-4 tygodniach od zabiegu odbywa się wizyta kontrolna. Wówczas ewentualne drobne niedoskonałości są korygowane. Chodzi na przykład o dopełnienie pigmentu tam, gdzie okazuje się zbyt jasny. Wszystkie barwniki są hipoalergiczne.

 

tttt

Zabiegi inwazyjne

Te wykonywane są wyłącznie przez lekarza w asyście pielęgniarki lub kosmetologa. Dotyczy to liposukcji laserowej czy ginekologii estetycznej, w szczególności zabiegów w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu, obkurczenia pochwy, potrzeby zmniejszenia i rozjaśnienia warg sromowych.

Nowością na koszalińskim rynku jest powiększanie piersi metodą nieinwazyjną z zastosowaniem preparatu Aquafilling. Inaczej niż w przypadku używania wkładek lateksowych, nie jest konieczne wykonywanie długich nacięć, a jedynie punktowe nakłucie skóry, by wprowadzić kaniulę pod skórę. Preparat podaje się podmięśniowo. Powstaje żelowe wypełnienie, które pozwala zachować naturalny wygląd piersi. Tą samą metodą można bardzo efektownie kształtować inne partie ciała – np. pośladki.

– Wykonujemy również zabiegi liftingujące przy zastosowaniu specjalnych nici podciągających. Do wielu zabiegów stosujemy kwas hialuronowy i botulinę. Uważam, że obecnie każdy fragment twarzy można lekko skorygować bez konieczności ingerencji chirurgicznej – zapewnia Kamila Łabiak.

Niektóre zabiegi mogą budzić zaskoczenie. Tak jest na przykład z możliwością przeszczepiania własnej tkanki tłuszczowej z miejsca, gdzie występuje ona w nadmiarze, w miejsce gdzie jest jej za mało. Inny przykład to zastosowanie osocza bogatopłytkowego pacjenta. Zabieg ten popularnie określany jest jako „wampirzy lifting”. Jest to odmładzanie skóry z użyciem osocza krwi pacjenta, które uzyskuje się przez odwirowanie jej tuż przed zabiegiem.

Marzena Kulik uzupełnia: – Zauważyłam, że wielu pacjentów jest zainteresowanych liposukcją laserową czyli usunięciem nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jego inwazyjność polega na tym, iż najpierw wprowadza się pod skórę płynny preparat zawierający środek znieczulający i składniki rozpuszczające tkankę tłuszczową. Następnie w to miejsce wprowadza się końcówkę lasera, który rozbija tkankę tłuszczową. Na koniec następuje wyssanie rozpuszczonej tkanki tłuszczowej. Zabieg jest szybki i skuteczny. Pozwala na trwale pozbyć się tkanki tłuszczowej w określonym miejscu. Ponieważ jest to głęboka ingerencja w ciało, procedury te są zarezerwowane wyłącznie dla lekarzy. Po zabiegu – przez co najmniej trzy tygodnie – należy stale nosić bieliznę ściągającą. Pierwszy efekt jest widoczny już po 2-3 tygodniach, kiedy ustąpią obrzęki. – Efekt jędrności pojawia się dzięki temu, że odpowiednia końcówka lasera pobudza włókna kolagenowe – dodaje Kamila Łabiak. – Metodą tą odtłuszcza się najczęściej brzuch, ale równie skuteczna jest ona w przypadku ud, zwłaszcza ich wewnętrznej części oraz pośladków. Doskonale sprawdza się także w obszarze podbródka, ramion i karku.

 

Marzenie o najlepszej klinice13

Dziś kalendarz zabiegów w Klinice jest bardzo napięty, ale jeszcze pół roku temu dermaArt była jedynie w sferze marzeń obu pań. Marzeń z gatunku tych ważnych, a co najistotniejsze – realnych.

Marzena Kulik ma duże biznesowe doświadczenie. Pracę na własny rachunek rozpoczęła w 1998 roku od prowadzenia biura usług finansowo-księgowych. W latach 2006-2015 współtworzyła ze wspólnikiem grupę spółek specjalizujących się w usługach na rzecz inwestorów branży odnawialnych źródeł energii, a dokładnie – energetyki wiatrowej. Jedna z nich – Windhunter GmbH – ma siedzibę w Berlinie i skupia się na obsłudze inwestorów z Europy Zachodniej. Jako osoba z prawniczym przygotowaniem zajmowała się całą stroną formalną kontraktów.

– Zawsze jednak interesowałam się kosmetologią. Wątek kobiecości, kosmetyków, perfum był mi zawsze bliski. Lubię poznawać nowości z tej dziedziny. Systematycznie czytam o nich, niektóre sprawdzam na sobie. Dlatego postanowiłam połączyć prywatne zainteresowania z biznesem i zająć się tym, co w naturalny sposób jest mi bliższe.

Stworzenie takiej Kliniki od dłuższego czasu było moim marzeniem. Kiedy o niej myślałam, wiedziałam, że będzie wyjątkowa. I taka jest! – mówi Marzena Kulik.

Dla Kamili Łabiak chęć stworzenia kliniki kosmetologii i medycyny estetycznej była jeszcze bardziej oczywista. Od ponad sześciu lat bowiem zajmuje się kosmetologią i w naturalny sposób marzyła o własnej klinice.

Panie poznały się podczas jednego z zabiegów, który pani Kamila wykonywała pani Marzenie.

– Ujęła mnie serdeczność, cierpliwość i uśmiech Kamili. Wkrótce przychodziłam nie do miejsca, ale właśnie do niej jako specjalistki. Wszystkie zabiegi wykonywała perfekcyjnie, zawsze byłam z nich bardzo zadowolona – mówi Marzena Kulik.

Kamila Łabiak dodaje: – Zabiegi trwają czasem godzinę, półtorej, więc miałyśmy dużo czasu, aby rozmawiać. Im więcej było tych spotkań, tym więcej wspólnych tematów. Powstała niecodzienna więź między nami, zbliżyłyśmy się do siebie.

Podczas tych rozmów panie postanowiły, że połączą siły i stworzą klinikę kosmetologii i medycyny estetycznej. Nie chciały iść jednak na żadne kompromisy – Klinika miała być przestronna, oferująca najszerszy zakres zabiegów, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt.

Aby zrealizować to marzenie w jasny sposób podzieliły obowiązki. Pani Marzena dała biznesowy know how oraz zainwestowała swoje środki w powstanie Kliniki. Pani Kamila zaś – wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu kosmetologii, zorganizowała od podstaw pracę kliniki, zbudowała jej zespół i zorganizowała codzienną pracę. Wspólnie z profesjonalnym zespołem dba o najwyższą jakość usług każdego dnia.
Decyzja o połączeniu sił i założeniu Kliniki zapadła w listopadzie zeszłego roku. Później sprawy potoczyły się szybko. Wybór i zakup lokalu, jego wykończenie i wyposażenie. Zwłaszcza wybór narzędzi pracy był niezwykle istotny.

– Zależało nam na takim zestawieniu urządzeń, by z jednej strony reprezentowały one najwyższy dostępny obecnie standard technologiczny, a jednocześnie gwarantowały, że na ich bazie stworzymy wszechstronną i kompleksowa ofertę usług. W szczególności zależało mi na wypełnieniu luki w ofercie zabiegów, z których do tej pory można było skorzystać tylko w Warszawie, Gdańsku czy w Szczecinie – mówi Marzena Kulik.
Kamila Łabiak dodaje: – Od samego początku stawiamy na wysoką jakość i pełne zaangażowanie. W palecie zabiegów, jakie oferujemy, znalazły się takie, których gdzie indziej w Koszalinie pacjent nie znajdzie. Ale miało dla nas również ogromne znaczenie to, żeby pacjent zawsze czuł się u nas komfortowo pod każdym względem.

 

Start z rozmachem

Otwarcie Kliniki okazało się strzałem w dziesiątkę. W oficjalnym party zorganizowanym z okazji otwarcia wzięło udział kilkadziesiąt osób. Już w kolejnych dniach część z nich pojawiło się jako pacjenci Kliniki.

– To dla nas bardzo miłe, że nie musiałyśmy czekać na pacjentki. Można zaryzykować nawet stwierdzenie, że niektóre panie czekały na to, aż ruszymy z pracą we własnej Klinice, gdyż brakowało im w Koszalinie takiego miejsca jak nasza Klinika – komentuje z uśmiechem Kamila Łabiak. Marzena Kulik dodaje: – Nasza oferta wzbudza duże zainteresowanie, bo jest kompleksowa i wszechstronna i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
Współwłaścicielki Kliniki dermaArt przystąpiły do pracy z długookresowym planem. Chcą rozszerzać i tak najbogatszą na rynku ofertę. Na jesieni planują podjąć współpracę z dwoma kolejnymi lekarzami o różnych specjalnościach. W ślad za tym pojawi się możliwość wykonywania w Koszalinie bardzo zaawansowanych zabiegów. Jakich – to na razie tajemnica.

Wkrótce chcą również rozpocząć cykl otwartych spotkań ze specjalistami z rozmaitych dziedzin, które może nie wiążą się wprost z kosmetologią i medycyną estetyczną, ale mają wpływ na komfort codziennego życia. Stąd pomysł na warsztaty dietetyczne, relaksacyjne, czy z zakresu wizażu.

– Wszystko co robimy, robimy z myślą o satysfakcji naszych pacjentek. Podchodzimy do tego w taki sposób, jak same chciałybyśmy być traktowane w podobnych placówkach – zapewniają Marzena Kulik i Kamila Łabiak. – Mamy ambicję, by nasza Klinika kojarzyła się paniom – i panom, bo i oni do nas coraz częściej zaglądają – z profesjonalizmem, życzliwością i wyjątkowym klimatem.

 

 


 

Marka Nimue

Nimue-LogoKlinika dermaART posiada wyłączność w Zachodniopomorskiem na stosowanie i dystrybucję produktów Nimue pochodzących z RPA, których filozofia opiera się na czterech fundamentalnych zasadach terapii: odmłodzenia, odbudowy, antyoksydacji i ochrony przed słońcem. Nimue to nowa generacja dermo-kosmeceutyków, których aktywne działanie jest podobne do skuteczności preparatów farmaceutycznych. Produkty Nimue Skin Technology potrafią wpływać na strukturę i biologiczne funkcjonowanie skóry, przez co staje się ona zdrowsza, funkcjonuje optymalnie, a rezultaty terapii są widoczne i długotrwałe.

 

ZESPÓŁ

klinika_marzenkaMarzena Kulik, współwłaścicielka Kliniki dermaArt

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zakresu: doradztwa podatkowego (Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku), rachunkowości (Politechnika Koszalińska), controllingu (Uniwersytet Gdański). Od października br. rozpocznie kolejne studia podyplomowe, tym razem z zakresu kosmetologii.

Doświadczenie biznesowe zdobyła prowadząc przez 13 lat działalność gospodarczą zakresie usług księgowo- finansowych oraz doradztwa podatkowego.

Przez ostatnich 10 lat skupiała się na działalności w sektorze energetycznym, będąc udziałowcem w firmach dokonujących pomiarów wiatru w lokalizacjach wskazanych przez inwestorów w Polsce i na całym świecie, a także prowadzącej szkolenia dla osób, które budują i serwisują turbiny wiatrowe.

O Klinice dermaArt mówi: Zmiana zakresu działalności jest spełnieniem moich jakże kobiecych marzeń o stworzeniu komfortowego i nowoczesnego miejsca, w którym mieszkańcy Koszalina i okolic z przyjemnością i zaufaniem będą mogli korzystać z najwyższej jakości usług kosmetologii i medycyny estetycznej.
Bo przecież kobiecość to patrzenie na siebie przyjaźnie.

 

 

klinika_kamilkaKamila Łabiak, współwłaścicielka Kliniki dermaArt

Koordynuje pracę zespołu kosmetologów i lekarzy, zajmuje się planowaniem i rozwojem Kliniki. Mając sześcioletnie doświadczenie z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu laseroterapii, peelingów medycznych oraz zabiegów typu anty-aging. Zdobyła międzynarodowy tytuł Linergist® – licencję firmy Long-Time-Liner®.

Dzięki indywidualnemu podejściu oraz profesjonalnym konsultacjom dermo-kosmetycznym, stara się szybko i skutecznie pomagać pacjentom w uzyskaniu najlepszych efektów z zakresu leczenia trądziku, blizn oraz zabiegów laseroterapii likwidujących przebarwienia i zmiany naczyniowe. Mając na celu osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach. Doświadczenie w zawodzie pozwoliło jej dobrze poznać potrzeby i oczekiwania Pacjentów.

Zawsze ciepła i uśmiechnięta podkreślająca, że w każdym z nas jest piękno!

 

 

Magdalena ZakrzewskaMagdalena Zakrzewska, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. O swojej pracy mówi: Medycyna estetyczna to nie tylko moja praca, ale również wielka pasja. Wspólnie możemy dzisiaj zaproponować Państwu kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom pacjenta i zapewnienie mu maksymalnego bezpieczeństwa zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Naszą misją jest też korekcja procesów starzenia przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego piękna i charakterystycznych cech, które to właśnie decydują o niepowtarzalności człowieka.

 

 

klinika EwaEwa Bogucka, kosmetolog

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pierwsze doświadczenia zdobywała, pracując w ośrodkach SPA i gabinetach związanych z kosmetologią. Po ukończeniu studiów rozszerzała doświadczenie zawodowe, pracując na nowoczesnych, zaawansowanych technologiach oraz chętnie uczestnicząc w szkoleniach wiodących marek kosmetycznych.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. W Klinice wykonuje zabiegi modelujące sylwetkę mające na celu redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stosuje także metody zwalczające trądzik i rumień. Chętnie łączy kosmetykę stosowaną z zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej. W pracy zawodowej kieruje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, zrozumieniem jego potrzeb i oczekiwań. Cechuje ją pogodne usposobienie, cierpliwość oraz rzetelność.

Prywatnie mama małego Leosia, pasjonatka fotografii i windsurfingu. Wolny czas najchętniej spędza na łonie przyrody, zwłaszcza w otoczeniu wody.

 

 

klinika_natalia1Natalia Majchrzak, recepcjonistka/młodszy kosmetolog

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Kontynuuje studia kosmetologiczne w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii. Najważniejsze dla niej jest zadowolenie pacjenta po zakończonym zabiegu. W codziennej pracy zwraca szczególną uwagę na procedury bezpieczeństwa i higienę gabinetu.

Jest odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z pacjentami Kliniki i organizację pracy w recepcji. Doradzi i pomoże w wyborze najodpowiedniejszego zabiegu z szerokiej oferty Kliniki, udzielając wszelkich informacji na temat danego zabiegu.

Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.

 

 

 

SKRÓCONA OFERTA ZABIEGOWA

Konsultacja kosmetologiczna z komputerową analizą stanu skóry
GeneO+TM – dotlenianie i oczyszczanie skóry
NOWOŚĆ! Pollogen LegendTM- ujędrnianie, modelowanie i resurfacing twarzy i ciała
Laser Alma Harmony XLTM- usuwanie blizn, rozstępów, przebarwień, zamykanie naczynek , usuwanie tatuażu
Endermologie R- wyszczuplanie, modelowanie i redukcja cellulitu
Makijaż permanentny – Long Time Liner R
DermapenTM – frakcyjne odmładzanie skóry
Peelingi medyczne – redukcja niedoskonałości , wygładzanie i napięcie skóry
Powiększanie i modelowanie biustu – Aquafilling bodyline
Liposukcja laserowa – Slim Lipo 3DTM
Ginekologia estetyczna – MonaLisa TouchTM, Desirial
Pixel Peel – redukcja blizn i rozstępów
Autoprzeszczep tkanki tłuszczowej
Aqualyx – liposukcja bez skalpela
Leczenie nadpotliwości
Mezoterapia igłowa – biorewitalizacja i nawilżenie skóry
Modelowanie i powiększanie ust
Hydroksypatyt- modelowanie konturu twarzy i policzków
Osocze bogatopłytkowe PRP – regeneracja i odbudowa skóry
Nici Liftingujące Aptos – lifting twarzy i ciała
Kwas hialuronowy – wypełnienie i wypłycenie zmarszczek , nawilżenie skóry
Botoks – usuwanie zmarszczek
Zabiegi dla kobiet w ciąży i po porodzie