AJ1A7898 Moda, Przyjemności
Fot. Pełna lista na końcu artykułu

Adrianna Gliszczyńska – MISS GALERII EMKA

Tradycyjnie nagrodą specjalną dla uczestniczki dorocznych, regionalnych eliminacji konkursu Miss Polski Nastolatek i Miss Polski, która zdobędzie tytuł Miss Galerii EMKA, jest profesjonalna sesja fotograficzna.

Nie inaczej było i w tym roku. Przed obiektywami Wojciecha Gruszczyńskiego stanęła Adrianna Gliszczyńska, która pozowała w strojach i biżuterii ze sklepów mieszczących się w Galerii EMKA.

Ada mieszka w Kołobrzegu, gdzie uczy się w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika. Jej pasje to gotowanie, podróże i biologia. Zwłaszcza ta ostatnia w świetle planów Ady może się okazać bardzo owocna. Miss Galerii EMKA 2016 zamierza bowiem studiować medycynę. Dlaczego więc zdecydowała się wystąpić w konkursie piękności? Ada wyjaśnia: – Potraktowałam to jak dobrą zabawę, a nie jako krok do świata mody. Jasne, że byłoby miło przeżyć przygody, które ten świat ze sobą niesie, ale wiem, że uroda przemija, a wiedza i wykształcenie pozostają. Dlatego stawiam na naukę. Jeśli nie medycyna, to lingwistyka. Lubię uczyć się języków obcych, bo wiem, że otwierają one świat i są współczesnemu człowiekowi nieodzowne.

 

Sesję wykonali:

Zdjęcia: Wojciech Gruszczyński
Asystent fotografa: Marek Brzeziński
Stylizacja: Olga Kurenna
Makijaż: Sandra Lewińska
Stylizacja fryzury: Marta Konopnicka, Stylistka Brand Studio Urody w Galerii Emka