1 Dyrektor Joanna Szczewczak Ludzie

Pozytywna energia znad Bałtyku – Blue Marine Mielno zaprasza gości z Koszalina i okolic

Mielno jesienią i zimą? Oczywiście! Wbrew obiegowym opiniom jest tu co robić. Od niedawna, zaledwie od kwietnia 2015 roku, gości przyjmują apartamenty Blue Marine Mielno. To wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje ma do zaoferowania równie wiele atrakcji nawet po szczycie sezonu turystycznego. Już w pierwszych miesiącach działalności goście oceniają Blue Marine bardzo wysoko, a za sukcesem stoją pasja, wiedza i determinacja.

Apartamenty mają za sobą krótką lecz burzliwą historię. Deweloperem i zarządcą tego nowego (oddanego do użytku w 2014 roku) obiektu jeszcze rok temu była spółka Mielno Resort. Jednak niezadowoleni ze współpracy właściciele powołali Spółdzielnię i  wzięli sprawy w swoje ręce. Potrafili się porozumieć i stworzyć nową wizję swojej inwestycji. Zatrudnili fachowców, którzy w ostateczny kształt Blue Marine wkładają nie tylko branżową wiedzę, ale i serce.. Prezesem Spółdzielni został Maciej Szatkowski.

– To bardzo pozytywne doświadczenie, kiedy okazuje się, że sto trzydzieści osób pochodzących z różnych środowisk i z różnych części Polski, potrafi się zjednoczyć i  konstruktywnie ze sobą współpracować – opowiada Maciej Szatkowski. – Decyzje zapadają bardzo sprawnie. W pół roku udało nam się stworzyć profesjonalny obiekt z obsługą na wysokim poziomie. Dodatkowa satysfakcja to możliwość pracy z najlepszymi fachowcami. Musimy wprawdzie posiłkować się pracownikami spoza Mielna i Koszalina, ale udało się zebrać grono ludzi z pasją, oddanych tej pracy. Jesteśmy rzetelnym, odpowiedzialnym pracodawcą. Nasi pracownicy mogą czuć się bezpiecznie i to przekłada się na jakość obsługi, którą w naszych wewnętrznych ankietach i opiniach w serwisach internetowych doceniają goście.

0170--4

Blue Marine Mielno posiada własną restaurację, SPA, strefę wellness z basenem, sauną i jacuzzi oraz liczne udogodnienia sprawiające, że jest to miejsce, które udaje się idealnie dopasować do różnych potrzeb gości, czy to odwiedzających ośrodek indywidualnie latem, czy też organizujących większe imprezy prywatne i firmowe. Apartamenty mają  też pewną cechę szczególną – fantastyczną lokalizację, w otoczeniu zieleni, blisko nieuczęszczanych plaż, z dala od charakterystycznego dla wakacyjnych miejscowości zgiełku. Z okien po jednej stronie budynków można podziwiać wschód słońca nad jeziorem Jamno , po drugiej zaś zachody nad nadmorskim lasem, wydmami lub morzem. Widok z 7 piętra zapiera czasem dech w piersiach.

Obiekt jest bardzo nowoczesny, przygotowany do spełnienia różnych oczekiwań gości. Osoby, które tegoroczne wakacje w Blue Marine Mielno mają już za sobą, bardzo chwalą to miejsce. Za profesjonalizm obsługi, czystość, lokalizację sprzyjającą spokojnemu, rodzinnemu wypoczynkowi, atrakcje dla dzieci. Szczególne słowa uznania goście adresują do szefa kuchni Michała Lach. Kucharze pod jego kierownictwem gotują w tradycyjny sposób, sięgając do sprawdzonych polskich dań, wzbogacając menu elementami śródziemnomorskimi.

0170--6

Jeszcze w październiku w Blue Marine Mielno planowane jest szczególne kulinarne wydarzenie. – Będzie to Oktoberfest – zapowiada Joanna Szewczak, dyrektor obiektu. – chcemy stworzyć możliwość zapoznania się z ciekawymi  gatunkami piwa z polskich browarów. Pojawią się tradycyjne dania staropolskiej kuchni, która – jak zapewniają nasi kucharze – kryje wiele niespodzianek.

Impreza organizowana jest we współpracy z gminą Mielno i partnerską gminą niemiecką. Przy piwie i smacznym jedzeniu będzie można posłuchać muzyki granej na żywo przez niemieckie zespoły. Na tę specjalną okazję szef kuchni Blue Marine, postara się  zawrzeć szczyptę niemieckiej nuty w tradycyjnych polskich daniach.

Blue Marine Mielno ma też ogromną szansę stać się hitem przyjęć weselnych i innych rodzinnych uroczystości.

– Mamy przestronną salę restauracyjną i konferencyjną, które pomieszczą przyjęcie dla ponad stu osób – mówi Kamila Mnich-Tarlach Sales Manager. – Obsługa gastronomiczna jest na najwyższym poziomie, można też liczyć na fachową pomoc w organizacji wszystkich szczegółów imprezy. Dodatkowym atutem jest bliskość plaży i coraz większe zainteresowanie młodych par zorganizowaniem romantycznej ceremonii ślubnej nad brzegiem morza. A nadmorskie krajobrazy są tu szczególnie piękne: dzikie, nieuczęszczane plaże, naturalne wydmy i las.

Na kompleksową obsługę można liczyć również w przypadku innych uroczystości takich jak chrzciny, komunie, czy rodzinne lub towarzyskie spotkania. W trakcie przyjęć w Blue Marine Mielno możemy zapewnić dzieciom opiekę znających mnóstwo gier i zabaw animatorek.  Nasz kompleks apartamentowy posiada również dwie sale przeznaczone wyłącznie do szalonych zabaw. W pierwszej króluje kulkowy basen z dwupoziomowym małpim gajem  i zabawki dla maluchów, w drugiej znajdują się konsole do gier dla starszych dzieci. Takie udogodnienia stanowią doskonałą receptę na udane spotkanie towarzyskie rodziców i bezpieczną, fantastyczną zabawę ich pociech. W Blue Marine Mielno można dzięki tym rozwiązaniom spędzić tegorocznego Sylwestra i Święta Bożego Narodzenia  ,zapewniając również dzieciom wspaniałą rozrywkę.

0170-8165

Atrakcje proponowane przez animatorów są  w sezonie stałym punktem codziennego programu, a dzieci można niemal w każdej chwili zostawić pod czujnym okiem opiekunki. W tym czasie rodzice relaksują się w SPA, korzystają z zabiegów kosmetycznych lub fizjoterapeutycznych, czy też uczestniczą w zajęciach sportowych, zumbie, jodze… Mnóstwo  atrakcji dostępnych jest dla całych rodzin. Plażowanie można połączyć z rowerowymi wycieczkami po okolicy, a  niezbędny sprzęt i ekwipunek jest do wypożyczenia na miejscu. Z pobliskiej przystani na Jamnie wypływa tramwaj wodny „Koszałek” i stateczek „Mila”, a z Unieścia można się wybrać na połów dorsza z kutra rybackiego. Obiekt współpracuje  z przewodniczką, znającą  uroki i tajemnice  sześciu ciekawych tras od Kołobrzegu, aż po Ustkę. Apartamenty są oddalone od centrum nocnego życia, a okoliczne plaże nie należą do zatłoczonych nawet w szczycie sezonu. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce idealne na nadmorski wypoczynek nie tylko latem. Jesienią powietrze zawiera najwięcej jodu, a w pobliskim lesie można zbierać grzyby. Zimą po powrocie ze spaceru pustą plażą można się rozgrzać w saunie i jacuzzi, czy też oddać się w sprawne ręce masażystów. A wiosną wziąć udział w jednym z naszych dietetyczno–regeneracyjnych programów.

Zaciszne, przyjazne miejsce sprzyja też organizacji firmowych eventów, konferencji i szkoleń dla 80-120 osób. I w tym przypadku można liczyć na kompleksową obsługę. Apartamentami Blue Marine Mielno zainteresowały się już firmy specjalizujące się w organizacji tego typu imprez. Blue Marine Mielno oferuje kilka wyjątkowo ciekawych pakietów weekendowych.

– Absolutną nowością jest weekendowy „wyjazd z tatą”, dedykowany zapracowanym ojcom, którzy na co dzień nie mają szansy na spędzenie czasu z dziećmi – opowiada Joanna Szewczak.  Na tatę i dzieci czekają komfortowe pokoje, smaczne jedzenie, wspaniałe tereny na wycieczki, przygody i szaleństwa, które są możliwe tylko z tatą, np.:  zwiedzanie bunkrów i  muzeum broni. Pod wieczór atrakcje dzieciom zapewnią animatorki, jeśli tata będzie chciał popływać, czy sprawdzić najpilniejsze maile. W ofercie jest też weekend dla zakochanych. Romantyczna propozycja dla par jest świetnym  pomysłem na oryginalne zaręczyny, czy rocznicę ślubu.  Obejmuje kolację przy świecach, pobyt w pokoju z widokiem na morze, a dobry początek relaksującego weekendu zapewni kosz owoców i butelka dobrego wina. Blue Marine Mielno to również dobre miejsce na spędzenie wolnego dnia i zaplanowanie go tak, aby był prawdziwym zastrzykiem energii. W SPA można skorzystać z szerokiej oferty zabiegów kosmetycznych, basenu, zajęć aqua-aerobic’u, jogi, zumby, sauny, masażu lub specjalistycznych zabiegów wykonywanych przez fizjoterapeutę.

O jakości i pozytywnej energii tego miejsca przekonali się już wypoczywający całymi rodzinami turyści. Blue Marine zaprasza również mieszkańców Koszalina i okolic – warto się przekonać jak dobrze można spędzić czas zaledwie kilka kilometrów od domu…