Za kilka dni, bo już 6 grudnia br. Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA obchodzić będzie trzecią rocznicę powstania. Z tej okazji zaprasza wszystkich na imprezę, która odbędzie się w Centrum Handlowym Atrium w Koszalinie. Początek o godzinie 16.30.

 

Marta Pawelec, rzecznik prasowa fundacji, mówi: – Jak co roku przygotowaliśmy szereg atrakcji. Tanecznie do zabawy zaproszą szkoły tańca Top Toys oraz King Dance. Wokalnie wystąpią podopieczni Mini Studia Piosenki i Poezji przy CK 105, wokaliści z Gimnazjum nr 9 i Szkoły Podstawowej nr 18 pod kierunkiem Bogumiły Jabs oraz Basia Osada-Sobczyńska. Dla najmłodszych ciekawą atrakcję stanowić będzie obecność Świętego Mikołaja oraz innej bajkowej postaci – Olafa z Krainy Lodu. Wystąpi również magik – Adam Ostrowski, który zaprezentuje pokaz iluzji. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami, które zafundował gościom Magii sklep CUKSIK. Dla fanów motoryzacji atrakcję stanowić będzie obecność MotoMikołajów. Całą imprezę poprowadzi DJ Sylwia. Patronem medialnym wydarzenia jest Telewizja Max oraz „Miasto – Tygodnik Koszaliński”.

 

Tego popołudnia odbędzie się również wielkie liczenie skarbonki orbitalnej, której cała zawartość (czyli 100 procent zebranej kwoty) jak zawsze trafi na pomoc medyczną dla podopiecznych FPD Magia.

Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA pomaga od grudnia 2014 roku. Wyróżnia się spośród wielu podobnych organizacji twardymi zasadami. Żadna z osób zaangażowanych w jej działalność nie otrzymuje wynagrodzenia, a wszystkie uzyskane darowizny co do złotówki trafiają do podopiecznych fundacji. W 2016 roku Fundacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego i może ubiegać się o przekazanie 1% podatku. Wszystkich podatników, którzy będą rozliczać się w przyszłym roku, Fundacja prosi o wsparcie.

 

Numer KRS, który należy wpisać w odpowiedniej rubryce zeznaniapodatkowego to: 0000 530362.

 

Magia 2