Aż 1250 metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej ma nowy salon wyposażenia łazienek, jaki firma BOKARO wybudowała w Koszalinie przy ulicy Gnieźnieńskiej 11. Do tego rozległy magazyn i wygodny parking dla klientów. Projekt autorstwa koszalińskich architektów z Pracowni Świętego Józefa będzie powielany w innych miastach. W Trójmieście już trwa budowa. Wykonują ją te same koszalińskie przedsiębiorstwa, które stawiały obiekt w naszym mieście. Dotychczasowa siedziba przy ulicy Brzozowej nie będzie stała pusta. Działa tam outlet płytek ceramicznych z tańszym asortymentem.

Salon oficjalnie został otwarty 9 października br. Od 10 października jest dostępny dla klientów. Nie ma chyba osoby, na której ekspozycja nie zrobiłaby wrażenia. Wybór jest ogromny. Część asortymentu pokazana jest w 96 zaaranżowanych boksach, ale łącznie nowe BOKARO oferuje kilka tysięcy różnych wzorów i wielkości elementów ceramicznych. Wśród nich są wyroby z najwyższej półki, między innymi prestiżowych marek Atlas Concorde i Villeroy&Boch, które są nowością w ofercie BOKARO.

BOKARO to rodzinna firma z Gorzowa, posiadająca 19 salonów detalicznych w zachodniej i północnej Polsce. Ich łączna powierzchnia to 10 tys. metrów kwadratowych. Jest stałym dostawcą dla około 800 mniejszych odbiorców hurtowych.

Szerszą prezentację aktualnej oferty koszalińskiego BOKARO znajdą Państwo w dziale „Mieszkać w Koszalinie”, a relację towarzyską z inauguracji salonu – w dziale „Kronika”.