Letnia prezentacja koszul marki Di Selentino w mieleńskim Dune Beach Club Patio była jednym z większych wydarzeń, jakie zorganizowała dotychczas powstała niedawno w Koszalinie Agencja Kreatywna MOTIV. Może ona sobie tę imprezę wpisać na listę osiągnięć z oceną celującą.

Pokaz stanowił tzw. preview nowej kolekcji Di Selentino. Koszule męskie prezentowały panie! Było szykownie i sexi!

Marka Di Selentino na rynku istnieje od dwóch lat, ale osoby które powołały ją do istnienia mają doświadczenie w tego typu produkcji sięgające lat 80. ubiegłego wieku. Koszule Di Selentino szyte są tylko i wyłącznie w Polsce w kilku zakładach produkcyjnych. Tkaniny pochodzą głównie z Włoch i z Turcji. Centrala firmy mieści się w Poznaniu. Jak podkreślają założyciele tej rodzinnej firmy, ich celem zbudowanie marki globalnej.

Z kolei agencję MOTIV tworzą trzy młode, ale mające już bogate doświadczenia w świecie mody i stylu panie: Karolina Maciejewska (make-up), Natalia Snoch (fotografii) oraz Marta Waluk (stylizacja). Jak podkreślają, są prywatnie bardzo różne, ale znajdują dużo wspólnego z sobą nawzajem w obszarze zawodowym.

MOTIV zajmuje się organizacją wydarzeń związanych z modą i stylem (ma grupę modelek i hostess), promocją marek, organizuje i wykonuje profesjonalne sesje fotograficzne. Od kilku miesięcy tworzące agencję panie współpracują z naszym magazynem. Dzięki temu mogą Państwo sami ocenić efekty ich pracy w postaci publikowanych przez „Prestiż Magazyn Koszaliński” sesji zdjęciowych.