Dama na Obcasach to nieformalna inicjatywa, której właśnie stuknął rok. Z okazji rocznicy spotykające się w jej ramach panie postanowiły szpilki zamienić na wygodne obuwie sportowe. Na ten jeden raz klub zmienił nazwę na Dama w Adidasach.

Niezmienne było miejsce spotkania, czyli mieleński hotel Marina Mielno państwa Anny i Przemysława Saków. Uczestniczki miały okazję wysłuchać i zobaczyć co poleca na lato stylistka Olga Kurenna, zatańczyły z trenerką tańca Kingą Olchowik, skosztowały dań z grilla dzięki szefowi kuchni Restauracji Biała Dama, a na ochłodę delektowały się piwami smakowymi przygotowanymi przez barmana.

Zakupione przez uczestniczki cegiełki pozwoliły na opłacenie nauki emisji głosu utalentowanej Julii, podopiecznej Fundacji Pokoloruj Świat. Panie wzięły również udział w losowaniu cennych nagród: bonu na stylizację z doradcą wizerunku Olgą Kurenną, karnetów na zajęcia w Szkole Tańca King Dance, bonów na zakupy biżuterii Pierre Lang, voucheru na weekend z autem z pełnym bakiem ufundowanym przez Grupę Mojsiuk. O oprawę muzyczną zadbał DJ Muzycznydarek.