Elżbieta Młyńska-KrajewskaZdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Wraz z wiekiem włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, a nasza skóra traci swoją jędrność i wiotczeje. Po 25. roku życia zaczynamy tracić aż 1,5 procent kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek. Naprzeciw temu problemowi wychodzi medycyna estetyczna, oferując zabieg nowej generacji – atelokolagen LINERASE. Zabieg można wykonać w Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzeja Krajewskiego.

W procesie starzenia się, oprócz spadku elastyczności związanej ze zmniejszeniem liczby włókien kolagenu oraz elastyny, dodatkowo zmniejsza się ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, a mięśnie twarzy stają się słabsze. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku.

 

Bioaktywny atelokolagen LINERASE

Nowej generacji atelokolagen LINERASE to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. To jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji i najnowsze narzędzie w rękach lekarzy medycyny estetycznej, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała.

– Terapia ta jest przełomowa w walce z oznakami starzenia, ale także doskonale sprawdza się w redukcji rozstępów, leczeniu blizn zanikowych i potrądzikowych – mówi Elżbieta Młyńska-Krajewska, dyrektor Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzeja Krajewskiego.

Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Dzięki terapii skóra może stać się młodsza nawet o pięć lat!

 

opakowanie_Linerase perąa

Jak wygląda zabieg?

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. – Zalecane są cztery zabiegi w odstępie dwutygodniowym dla uzyskania pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 12 do 18 miesięcy – wyjaśnia Elżbieta Młyńska-Krajewska. – Atelokolagen LINERASE zapewnia naturalną regenerację i przywraca skórze jej naturalną strukturę poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie do produkcji nowego własnego kolagenu.

 

Dla kogo ta terapia?

LINERASE można stosować profilaktycznie już po 25. roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. LINERASE odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej skóry a przede wszystkim przywraca naturalne piękno skóry. LINERASE doskonale sprawdza się w redukcji rozstępów, leczeniu blizn zanikowych i potrądzikowych.