Filmowanie dronem, zdjęcia i filmy z lotu ptaka a także produkcja reklamowa i filmy promocyjne. Pomysł na taką działalność zrodził się na początku 2014 roku z pasji do latania i sztuki filmowej.

 

Zanim rynek zdominowały drony, filmy lotnicze nagrywaliśmy przy użyciu samolotów zdalnie sterowanych i śmigłowców – mówi Krzysztof Gąsiorowski właściciel firmy – Pierwsze komercyjne zastosowanie tego typu sprzętu miało miejsce już w 2012 roku, od tego czasu rozwój technologii znacznie przyśpieszył dając nowe możliwości. Jako jedni z pierwszych w kraju uzyskaliśmy Świadectwo kwalifikacji UAVO, które jest niezbędne do prowadzenia tego typu działalności. Każdy profesjonalny fotograf i filmowiec zdaje sobie sprawę, że nie szata zdobi króla a sam sprzęt nie gwarantuje sukcesu. Dlatego też ukończenie szkoły filmowej okazało się ważnym atutem i cennym doświadczeniem w tworzeniu filmów. Obecnie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferować usługi najwyższej jakości. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności, między innymi dzięki współpracy z firmami z bogatym doświadczeniem w branży filmowo – fotograficznej.

_1310703

Przez te kilka lat pracy w branży, nawiązaliśmy współpracę z wieloma dużymi firmami i uczestniczyliśmy w dużych projektach krajowych i międzynarodowych. Pracowaliśmy już dla kilku firm zagranicznych zarówno na terenie kraju jak i na wyjazdach zagranicznych. Efekty naszych prac można oglądać w prezentacjach wielu firm, w reklamach i kilku serialach telewizyjnych a także na targach zbrojeniowych. Naszymi dronami wykonywaliśmy już loty w bardzo trudnych warunkach i innych wariackich okolicznościach, np. ścigając opancerzony transporter wojskowy między drzewami albo odbywaliśmy loty z kamerą wewnątrz ładowni statku transportowego. Lataliśmy wewnątrz największej hali montażowej na świecie gdzie powstają największe luksusowe statki wycieczkowe. Dzięki takim doświadczeniom, loty wewnątrz nawet ciasnych zabudowań nie stanowią dla nas wielkiego wyzwania.

_DSC0144

Oferujemy zarówno produkcje filmowe, jak i profesjonalne sesje fotograficzne z lotu ptaka różnych obiektów, imprez okolicznościowych, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Tworzymy fotografie dostępne w bezstratnym formacie RAW jak i klasycznym JPG w zależności od wymagań klienta. Oferta firmy jest dopasowywana indywidualnie pod każde zlecenie. Jesteśmy w stanie uchwycić obraz z miejsca, które w żaden inny sposób nie jest dostępne. Korzystamy z technologii FPV dzięki, której operator kamery jak i pilot mają podgląd na żywo ze statku powietrznego w czasie pracy. Główna kamera jest stabilizowana w trzech osiach ruchu, jednocześnie posiada możliwość zdalnego sterowania we wszystkich osiach jak i dodatkowo możliwość sterowania zoomem. Wyzwalacz migawki również jest sterowany przez operatora kamery, co daje możliwość uchwycenia dokładnie wybranego wcześniej kadru. Pilot na swoim ekranie posiada wgląd do takich danych jak wysokość lotu, odległość, prędkość poruszania, się kierunek lotu itp.

 

 

Swoje usługi oferujemy głównie w okolicach miast takich jak: Szczecin, Koszalin jak również Kołobrzeg, Darłowo, Ustka, Słupsk, Międzyzdroje, Świnoujście, Drawsko, Poznań, Piła, Człuchów, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Sopot.
KONTAKT


FlyFilm-Studio Krzysztof Gąsiorowski
Kontakt.FlyFilmStudio@gmail.com
http://flyfilm-studio.pl/
Tel.: 509 268 045