MattMedia

logo1@2x

 www.mattmedia.pl

Jesteśmy nową, młodą firmą na rynku koszalińskim. Dla naszych klientów, jako agencja reklamowa, zajmujemy się projektowaniem identyfikacji wizualnych, stron www oraz reklam na innych nośnikach reklamowych.

Z naszych usług korzystają zarazem duże i małe firmy. Obsługujemy pojedyncze zlecenia, jak i całościowo opiekujemy się wizerunkiem firm online. Od lipca 2017r nasza firma rozwinęła się dodatkowo o drukarnię, aby jeszcze szybciej dostarczać dla Państwa projekty „na wczoraj”.

 

IMG_0222-1Funkcja ponad formę

Dla nas najważniejsze jest to, aby efekt każdego nowego projektu dopasowany był stricte pod grupę docelową klientów. Zarówno strony internetowe, jak i identyfikacje wizualne, traktujemy jako narzędzia od których oczekujemy konkretnych wyników. Dostosowanie materiałów do grupy odbiorców buduje zaufanie, oraz przynosi zdecydowanie lepsze wyniki.

 

 

flight-sky-earth-space-4Wychowani w czasach internetu

Nasz zespół składa się głównie z ludzi, którzy od najmłodszych lat swojego życia, obserwowali i aktywnie uczestniczyli w rozwoju internetu. Każdy z nas ma za sobą lata doświadczenia w branży projektowania i nowych mediów. Od dwóch lat współpracujemy jako jedna firma, aktywnie wspierając małe i średnie firmy z regionu w rozwoju ich wizerunku online. Przez te dwa lata, z naszych usług skorzystało ponad 28 przedsiębiorstw.

 

 

iStock_18575308_XXLARGESpecjalna oferta na stronę www dla małych firm!

Z okazji dynamicznie rosnącego zapotrzebowania na proste strony ‚”wizytówki” przygotowaliśmy super ofertę dla małych firm, które nie dysponują jeszcze większym budżetem reklamowym. Specjalny system modułowy, pozwala nam bardzo szybko i tanio stworzyć dla Państwa nowoczesną i funkcjonalną stronę www. Już od 500zł!

 

 

 

To robimy najlepiej

Przy każdej z naszych usług, głównym założeniem jest dopasowanie projektu do oczekiwań docelowej grupy odbiorców. Tylko dopasowany, przyjazny i intuicyjny produkt odniesie upragniony efekt.

Strony www
Fotografia

Materiały wizerunkowe
eCommerce

Social Media
Wsparcie

joxi_screenshot_1507133195166

 

Nasze portfolio

 

 

Odwiedź stronę www > Napisz wiadomość do MattMedia >